BOOKING
WE ARE OPEN FOR BUSINESS TRIP CASES. FOR MORE INFORMATION CALL +420 702 234 952

Welcome to the Boutique Hotel

The Corso Boutique Hotel is located in the very heart of Řevnice, only a 30-minute drive or a train ride from Prague, yet so close to marvelous nature and magical places discoveries. Take a trip or leave all your responsibilities behind and stay nice and warm in the sheets of one of our cozy rooms, where nothing disrupts your perfect relax. To enjoy delicious food, local beers or a glass of bubbly, you can visit the Corso Restaurant or our Brewery.

Naše pokoje

Oáza klidu
s nádechem historie


Náš boutique hotel najdete v nejstarší budově v Řevnicích, přímo na náměstí. A historická není jen budova, ale i 12 pokojů, které prošly rozsáhlou rekonstrukcí. Všechny jsou inspirované dějinami Řevnic a příběhy zdejších osobností, vybavené historickým nábytkem, avšak s moderními prvky. Tak, aby vašemu dokonalému odpočinku nic nechybělo. Pobyt u nás je potravou pro tělo i pro duši.

Bohatá snídaně

Pro nás je jídlo potěšením, a tak i našim hostům s láskou připravujeme vydatné snídaně z těch nejlepších surovin. Vajíčka, sýry, křupavé pečivo, ovoce, zelenina a především čerstvě namletá voňavá káva. Bez toho si pořádné ráno neumíme představit.
Snídaně zahrnuje: jeden teplý nápoj (káva, čaj, kakao pro nejmenší), šunku, sýr, okurku, rajče, pomeranč, hroznové víno, marmeládu, máslo, jogurt, müsli, pečivo, karafu vody a džusu. Vajíčka připravíme podle vašeho přání.

Cena snídaně je 200 Kč.

Restaurace Corso

Sezónní suroviny, tradiční recepty a moderní přístup.V naší restauraci každý den vaříme moderní evropskou kuchyni s nádechem Itálie, kterou kombinujeme se zajímavými víny. Přijďte si pochutnat na našem obědovém menu nebo večerním menu A la carte, které obměňujeme každou sezónu.

Pivovar


Pečlivě ošetřené pivo a poctivá česká klasika na talíři.Přímo u řevnického nádraží, jen pár kroků od Boutique hotelu Corso, najdete Pivovar. Ten jsme zrekonstruovali a vdechli mu život s prvním uvařeným pivem. Sládek Roman Řezáč pro vás vaří Řevnickou 9° a 10°. Kromě našeho piva točíme Fabián Hostomice 10° a 12° a Nevada BeerFactory.

Lokalita a parkováníBoutique Hotel Corso je umístěn v srdci města Řevnice, jen pár minut chůze od vlakové zastávky. Lokalita má dobré napojení na Prahu, na Smíchov se autem i vlakem dostanete zhruba za 30 minut.

V blízkosti našeho hotelu je k dispozici veřejné parkování na náměstí.

Kam vyrazit v okolí?


Boutique Hotel Corso má ideální strategickou polohu pro objevování všech krás údolí Berounky. Vyrazte dobývat hrady a zámky, vaší pozornosti by rozhodně neměl uniknout Křivoklát, Karlštejn, kde můžete obdivovat repliku svatováclavské koruny, dále navštivte zámek v Nižboře a pokud jste spíše fanoušky tajemných zřícenin, určitě zastavte u hradů Věžka, Libštejn a Krašov.
Máte-li zálusk spíše na gastronomické zážitky, navštivte výše zmíněnou Restauraci Corso, Řevnický pivovar nebo se zastavte na sladkou tečku v místní cukrárně Modrý domeček, odkud si odnesete krom dobrých zákusků také skvělý pocit z pomoci druhým. V kavárně totiž pracují lidé s různým typem zdravotního znevýhodnění.
Sledujte nás na Instagramu @boutiquehotelcorsorevnice
Provozovatel:

Corso Gastro, s.r.o.
Pod Lipami 71, Řevnice
IČ: 07117434, DIČ: CZ07117434

 
Adresa: náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 2, Řevnice
(mapy: Google, Seznam)

Telefon: +420 702 234 952
E-mail: recepce@corsorevnice.cz